من جای شما بودم، خرید گردوی تویسرکان رو از دست نمی دادم!
50
خرید گردو
کیفیت و تازگی محصولات تازه‌چین را دست کم نگیرید!
همین امروز فرصت دارید تا با ثبت نام در تازه‌چین از کد تخفیف اولین خرید محصولات با کیفیت تازه‌چین برخوردار شوید!
ثبت نام و دریافت تخفیف

اسم شهرستان تویسرکان رو خیلی از اهالی ایران شنیدند و میدونن کجاست. شاید بعضیها ندونند. شاید در مورد خرید گردوی تویسرکان کمابیش چیزهایی شنیده باشید اما اطلاعاتتون کامل نیست. تو این مقاله اطلاعاتی در این مورد براتون توضیح میدیم که بهتره بخونید! مهم هستند ها!

شهرستان تویسرکان در استان همدان واقع شده (تو نقشه زیر میتونید موقعیت تویسرکان رو ببینید). مطمئنم شنیدید که تویسرکان مرکز اصلی خرید گردو و فروشش در کشوره ( بورس گردو). دلیل این موقعیت خوب اینه که تویسرکان درختان گردوی خیلی زیادی داره که شهرستان تویسرکان را در بر گرفته است. اصلاً از سر کوههای اطراف به تویسرکان و سرکان نگاه کنید فقط درخت می بینید! بد نیست بیاید و از نزدیک هم سری به شهر قشنگ ما که بهشت غرب ایرانه بزنید! گردوی تویسرکان هم که دیگه معروف حضور همه هست و همه میشناسندش.

موقعیت تویسرکان در استان همدان

خیلی از مردم پیش خودشون فکر می کنند که دلیل بالا بودن کیفیت و دلیل اصلی خرید گردوی تویسرکان فقط اینه که مغز سفید و پری داره. نه بابا! اینطوری نیست که! نمیگیم این دلیلش نیست! هست! اما دلیل اصلیش نیست! دلیل اصلی بالا بودن کیفیت گردو تویسرکان طعم و مزه و درصد بالای اشباع چربی اونه. اما یادتون باشه که همه محصولات کشاورزی آفت دارند و این آفت بخشی از محصول رو خراب می کنه. اینم یادتون باشه که هر محصولی که خرابی نداره (مثلاً کرم نداره!) محصول ارگانیک نیست و می تونه ضررهای زیادی داشته باشه.

دوست دارید با گردوی تویسرکان بیشتر آشنا بشید؟

خرید گردوی تویسرکان سخته یا آسون؟

اگر می خواهید گردو بخرید، وارد خوب جایی شدید! به این حسن انتخابتون تبریک میگم! تازه چین در خود تویسرکانه و به راحتی به باغدارها و باغهای گردو دسترس داره. پس به راحتی و بدون این که کلی زحمت بکشید و از کیلومترها اونورتر پا شید بیاید تویسرکان و باغدار مطمئن پیدا کنید (که کار خیلی سختیه و ممکنه سرتون کلاه بذارن)، انگشت مبارک رو روی دکمه خرید گردو که وسط همین صفحه گذاشتیم بزنید تا برای خرید گردوی تویسرکان برید به بخش فروشگاه و فرایند خرید را مرحله به مرحله انجام بدید. آخر سر هم وقتی سفارشتون تکمیل شد، با کلی ذوق و شوق منتظر بمونید تا مأمور پست سفارشتون را دم در تقدیمتون کنه.

یادتون باشه که اگه تو خرید مشکلی داشتید یا هر سوالی داشتید با این شماره تماس بگیرید: 08134944558

با تازه چین می توانید حس تازگی چیدن از روی درختان گردو، حس خوردن یک محصول تازه، حس خرید مستقیم گردو و با حداقل واسطه را تجربه کنید. اصلاً خود کلمه تازه چین همچین حسی رو بهتون میده، مگه نه؟ احساس می کنم شما هم به شعار ما ایمان دارید. عکس زیر رو ببینید که چه گردویی هستند!

خرید گردو

خیلیهاتون می پرسید که چطور می تونیم گردوی خوب رو از بد موقع خرید گردو تشخیص بدیم، اگه می خواید یاد بگیرید، ادامه این نوشته آن را بخوانید.

 نحوه تشخیص گردوی درجه یک تویسرکان

موقع خرید این محصول با پوست، گردوهایی که سنگین هستند را برای خرید انتخاب کنید. در کنار این توجه کنید که پوست گردو شکستگی و لک و تورفتگی نداشته باشه.

یه وقت گردوهای سفید و درشت گولتون نزنند! اول باید از چرب بودنشون مطمئن بشید. چون گردوهای تقلبی و بدون کیفیت فقط ظاهر زیبا دارند و چرب نیستند. موقع خرید گردوی تویسرکان هم دقت کنید سرتون کلاه نره، چون گردوی تویسرکان کاملاً چرب و بسیار مغذی هستند.

پس موقع خرید گردو بیشتر به چرب بودن اون توجه کنید و نه ظاهرش. این موضوع نشانی از اصل بودن گردو است. حتماً گردوی شهرهای معروف به مرکز گردو را بخرید که تویسرکان معروفترین مرکز خرید گردو در کشوره.

یه نکته مهم دیگه موقع خرید گردو اینه که دقت کنید گردو خراب و کهنه نباشه. شاید شنیده باشید که گردو یه روغن داره. اگه گردو در شرایط مناسبی نگهداری نشه، همین روغن باعث میشه که طعم تند و بدی پیدا کنه و خوردنش هم میتونه خطرناک باشه. پس احتیاط کنید. اما اینم در نظر داشته باشید که در برخی موارد، اگه گردو کمی طعم تلخی داشته باشه دلیلش ماندگی گردو نیست و به دلیل بالا بودن چربی گردو است و در مقابل، تندی گردو به همراه رنگ کدر اون و بوی نامطبوعش نشان ماندگی است.

در ضمن یه نکته دیگه هم بگیم که گردوی تویسرکان هیچ وقت تماماً سفید نیست و کمی هم رنگ کرم داره. موقع خرید حواستون باشه که گردوهای یکدست و سفیدی که تو بازار میبینید گردوهای خارجی هستند! بله! خارجی!

یه نکته که باید بهش توجه کنید

طبق تجربه ما تویسرکانیها، در شهرهای بزرگ و مخصوصاً تهران کمتر گردوی اصل تویسرکان پیدا میشه:

البته اونجا گردو زیاد پیدا میشه اما نه گردوی تویسرکان. فقط اسم گردوی تویسرکان میذارن روش. دلیلش هم اینه که قیمتش نسبتاً بالاست و برای مغازه دار سود چندانی نداره. پس مغازه دار ترجیح میده گردوی شهرهای دیگه را به اسم گردوی تویسرکان بفروشه. یه سری از مردم هم که گردوی تویسرکان رو نمیشناسند و به راحتی کلاه گشادی سرشون میره! بعد میرن خونه گردو رو می شکنند و کیفیت بدش رو می بینند و به گردوی تویسرکان بد میگن!

پس برای خرید گردوی تویسرکان اگر امکانش رو دارید، تلاش کنید که این محصول روا به صورت حضوری از خود تویسرکان تهیه کنید که میدونم براتون کار سختیه! اگه این روش براتون ممکن نیست، محصول گردو را بدون واسطه از خود تویسرکان با تازه چین از طریق بخش فروشگاه تهیه کنید یا روی دکمه پیج اینستاگرام تازه چین تو همین صفحه انگشت بزنید و برید دایرکت سفارش بدید.

خرید گردو

نکته مهمی که زمان خرید گردو باید بهشون توجه کنید

بهترین زمان برای خرید گردو با پوست سبز برای تازه خوری از اواسط مرداد تا اواسط مهر ماه هست.

بهترین زمان برای خرید گردوی خشک تازه هم زمان برداشت محصول گردوی تویسرکان، یعنی مهر و آبان و آذر است. با اولین تست میتونید تفاوت گردوی تویسرکان را با سایر گردوها احساس کنید.

بهتره که برای خرید گردو از مکانهایی دیگر در زمان تابستان و گرما خودداری کنید، چون روش نگهداری گردو را بلد نیستند و گردو در این هوا خراب میشه.

کیفیت خرید گردوی تویسرکان

گردوی تویسرکان در هوای خنک و خاک آهکی رشد میکنه و به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی داره و طعم بی نظیرش در دنیا باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشه. آشپزان به خوبی می دانند که با گردوی تویسرکان میشه بهترین صبحانه و بهترین آشپزی و شیرینی پزی را انجام داد. اما متاسفانه اینو باید بگیم که خرید گردوی تویسرکان در شهرهای دیگر کاری سخت و تقریباً غیرممکنه. احتمال این که بتوانید گردوی تویسرکان رو از مغازه دارها در شهرهای دیگر تهیه کنید خیلی پایینه؛ چون بازار پره از گردوی خارجی و متأسفانه این گردوهای خارجی را به اسم گردوی تویسرکان به خریدار قالب می کنند! مراقب باشید سرتون کلاه نره!

گردو به جز تویسرکان در مناطق دیگری از ایران هم پرورش داده و به بازار عرضه میشه. بعضی از فروشندگان حتی این گردوها را هم به اسم گردوی تویسرکان به مردم معرفی می کنند. به همین دلیله که میگیم تشخیص گردوی تویسرکان و خریدش برای شما کار سختیه و باید احتیاط کنید یا از جای معتبر بخرید.

پس بهتره گردوی تویسرکان را از خود تویسرکان تهیه کنید (البته اگه امکانش براتون وجود داره)، اگر نه، همونطور که در بالا هم اشاره کردم برای خرید نیازی نیست به بازار محلی تویسرکان رجوع کنید و به راحتی می تونید با کلیک روی دکمه خرید گردو تویسرکان که در همین صفحه مشاهده می کنید، گردوی تویسرکان را با قیمت کاملاً مناسب و با حداقل واسطه از تازه چین تهیه کنید:

فیلم آموزشی شناسایی گردو و نحوه خرید گردو:

همچنین برای خرید گردوی تویسرکان کافی است با تازه چین تماس بگیرید.

50 دیدگاه

 1. گردو واعظی مهر 26, 1397 پاسخ

  مطلب بسیار جالبی در زمینه فروش گردو تویسرکان بود ، ممنونم از راهنمایی هاتون .
  برای سفارش از طریق فروشگاه تازه چین اقدام کردم .

  • زهرا سبزعلی مهر 26, 1397 پاسخ

   خواهش می کنم ، ممنونم .

 2. علی میناوند مهر 26, 1397 پاسخ

  چطوری می توانم گردو تویسرکان خریداری کنم ؟

  • حسن موحد مهر 26, 1397 پاسخ

   هیچی فقط کافی از طریق فروشگاه اقدام به خرید کنید یا برای راهنمایی با تازه چین تماس بگیرید .

 3. لیلا سوزنی مهر 26, 1397 پاسخ

  وای این مطلب خوندم خیلی عالی بود . یک بار اومدیم تویسرکان گردو خریدیم خیلی خوشمزه بود .
  ممنونم .

  • حسن موحد مهر 26, 1397 پاسخ

   نوش جانتون بازم تشریف بیارید در خدمتیم . بیایید گردو بخورید .

 4. اکبر بیدآبادی آبان 24, 1397 پاسخ

  گردو تویسرکان خیلی عالیه ، شماره تماستون بهم بدهید ، چطوری سفارش بدهم گردو تویسرکان رو ؟

  • حسن موحد آبان 24, 1397 پاسخ

   شماره تماس ما 09120324460 برای خرید گردو تویسرکان است .

 5. جناب اسدی آبان 24, 1397 پاسخ

  دیگه خسته شدم از بس که گردو مونده خوردم ، چطوری باید سفارش بدهم گردو تویسرکان رو ؟

  • حسن موحد آبان 24, 1397 پاسخ

   بله ما هم از این موضوع ناراحتم و تمام تلاشمون اینه شما عزیران را در خرید هر چه بهتر گردو تویسرکان راهنمایی کنیم .

  • حسن موحد آبان 24, 1397 پاسخ

   از طریق ثبت سفارش در فروشگاه تازه چین می توانید گردو تویسرکان را ثبت سفارش کنید

 6. مینو بهبهانی آبان 29, 1397 پاسخ

  ما چند سالی گردو خارجی خریداری می کنیم ، اولین ساله که از تازه چین گردو تویسرکان خریدیم ، واقعا خوش طعم بود .
  تازه طعم محصول گردو تویسرکان ( ارگانیک ) نسبت به گردو های وارداتی متوجه شدم .

 7. سودابه میرزایی آبان 29, 1397 پاسخ

  به نظر من هر چیزی باید از محل تولید تهیه کرد ، چون حداقل تقلب داخل خیلی کمه ، ما گردو تویسرکان از تازه چین تهیه کردیم . پیشنهاد میکنم شما هم یکبار خرید کنید .

 8. مهران یزدی آذر 4, 1397 پاسخ

  امسال از سمت تویسرکان رد میشدیم ، وسط راه دیدم گردو میفروشن ، گفتم گردو کجاست ، گفتن گردو تویسرکان ، ازشون خریدیم و انصافا گردو خوبی بود .
  الان برگشتیم یزد ، دنبال خرید گردو تویسرکان بودم ، داخل اینترنت جستجو کردم با تازه چین اشنا شدم .

  • سحر احمدی خرداد 9, 1399 پاسخ

   مغز گردو ندارید ؟
   فقط گردو با پوست دارید؟

   • حسن موحد خرداد 10, 1399 پاسخ

    فعلا مغز گردو به خاطر شرایط کرونا نداریم ، انشالله در آینده نزدیک اضافه میشه .

 9. رضا مومنی آذر 15, 1397 پاسخ

  گردو تویسرکان یک مقدار طعم گسه ، اون چیزی که من متوجه شدم مربوط به چربی بالای گردو هست درسته ؟

  • حسن موحد دی 10, 1397 پاسخ

   بله درست متوجه شدید .

 10. حسین فروردین 24, 1398 پاسخ

  سلام قیمت گردو سبز امسال چنده؟

  • حسن موحد اردیبهشت 4, 1398 پاسخ

   سلام جناب هنوز قیمت گردو سبز نیومده ، فصل برداشت مهر ماه هست اون موقع قیمت مشخص میشه .

 11. علی مینایی اردیبهشت 6, 1398 پاسخ

  آیا ضمانت بازگشت هم روی محصولاتتون دارید ؟

  • حسن موحد اردیبهشت 6, 1398 پاسخ

   بله ما بر روی محصول گردو تویسرکان ضمانت بازگشت هم داریم .

 12. مینا روغنی اردیبهشت 14, 1398 پاسخ

  سلام من ازتون سفارش داشتم ، به خوبی محصولتون به دست من رسید و گردو با کیفیت و خوبی بود، خوشحال میشم بیشتر در مورد گردو بنویسید و مزیت و کیفیت گردو تویسرکان .
  من در تهران گردو های خوب ندیدم . می خواهم بدونم چطوری می تونم تمایز در بین محصول شما و محصول خارجی ببینم .

 13. رضا جودی خرداد 26, 1398 پاسخ

  بابت توضیحات عالیتون تشکر می کنم . من ازتون محصولاتتون سفارش دادم وافعا قیمت مناسب بود . برای غیر قابل باور بود ، آخه در تهران من باید گردو با قیمت خیلی گرون تری تهیه کنم .

  • حسن موحد خرداد 26, 1398 پاسخ

   خواهش می کنم . تمام این مزایا مربوط میشه به حضور مستقیم ما در محل تولید محصول

 14. رضا باهنر تیر 25, 1398 پاسخ

  الان متوجه شدم که گردو همدان ، در اصل همون گردو تویسرکان ، تویسرکان یکی از شهر های همدان که ظرفیت تولیدی بسیار بالای گردو رو داره .

  • زمانیان تیر 30, 1398 پاسخ

   بله درسته تویسرکان و طرف اردبیل گردو های اصیل و با کیفیتی دارند

 15. خلیل جهانشیری شهریور 17, 1398 پاسخ

  سلام وتشکر
  برای خرید گردو باچه شماره ای تماس بگیریم؟
  لطفا شماره فروشگاه یا خودتان رابفرمایید تشکر.

  • حسن موحد شهریور 20, 1398 پاسخ

   شماره دفتر فروشگاه ما در پائین وب سایت هست
   08134944558

 16. علی شهریور 20, 1398 پاسخ

  سلام حسن آقای موحد
  پارسال اومدیم تویسرکان حدود20کیلو گردو از ورودی شهر وافرادی که کنار خیاببون بودند خردیدیم ولی کیفیت خوبی نداشت اگه از این گردوها که در بالای صفحه عکس گذاشتید بخوایم الان کیلویی چنده . 1-با پوست سبز؟2-بدون پوست سبز؟
  باتشکر از راهنمایی خوبتون

  • حسن موحد شهریور 20, 1398 پاسخ

   سلام آقا علی عزیز ، خرید گردو از دست فروشان همیشه همین موضوع به همراه خواهد داشت ، واقعیت ما هم ادعا در زمینه عالی بودن نداریم چون گردو در بسته است و تمام تلاشمون می کنیم بهترین گردو به مشتری تحویل بدهیم ، اما ضمانت بازگشت و همچنین حضور مستقیم در تویسرکان ما رو از بقیه فروشنده ها متمایز کرده است .
   در زمینه گردو ها هم باید ذکر کنم با شماره دفتر در فصل برداشت تماس بگیرید تا در زمینه قیمت راهنماییتون کنیم . هم با پوست سبز فروش داریم هم بدون پوست سبز .

   خواهش می کنم .

 17. علی مهر 2, 1398 پاسخ

  سلام برای خرید گردوی خوب از روستاهای تویسرکان چکار کنیم. تقلبی نیستند

  • حسن موحد مهر 3, 1398 پاسخ

   سلام بهترین راه اعتماد به تازه چین هست ، در غیر این صورت اتفاقات متفاوت برای خریداران میفته

 18. عباسی اردیبهشت 29, 1399 پاسخ

  سلام شماره تلفن میخوام جهت خرید عمده
  وگرفتن قیمت انواع به صورت عمده

  • مرتضی حمزه سرکانی اردیبهشت 30, 1399 پاسخ

   سلام. وقت عالی بخیر
   لطفاً با شماره 09120324460 آقای موحد تماس بگیرید.

 19. آرش شهریور 14, 1399 پاسخ

  با اين شرايط كرونا بازم حاضرم مغز گردو رو از شما تهيه كنم لطفا خبر بدين اگه موجود شد

  • حسن موحد شهریور 15, 1399 پاسخ

   در خدمتیم انشالله مهر ماه آماده فروش خواهد شد .

 20. اکبر جمشیدی شهریور 19, 1399 پاسخ

  ممنونم من مشتری سال گذشتتون بودم ، گردو های خیلی خوبی دارید . سال 97 خریدم ازتون .

 21. محسن جمشیدی شهریور 19, 1399 پاسخ

  گردو فقط گردو تویسرکان ، طعم و چربی حرف نداره .
  بار اول که شما دیدم فکر نمیکردم نمیتونم بدون واسطه ازتون خرید کنم .

 22. ح ح س مهر 7, 1399 پاسخ

  سلام ما یه مقدار گردو داریم تو خونه چطوری پوست سبزش رو جدا کنیم؟؟؟

  • حسن موحد مهر 8, 1399 پاسخ

   سلام اگر گردو پوست سبز به راحتی از پوست چوبی جدا نمیشه ، بریزید داخل یک چیزی مثل گونی که عرق کنه و به مدت 3 روز حدودا در این حالت بمونه ، اصولا به این حالت جدا میشه در صورت جدا نشدن باید دست به کار بشید و با استفاده از چاقو پوستش بکنید و بذارید خشک بشه . موفق باشید .

 23. ح ح س مهر 9, 1399 پاسخ

  ممنون

 24. مهنازحسینی مهر 18, 1399 پاسخ

  سلام لطفا هنگام موجود شدن گردو در فروشگاه اگر امکان دارد اطلاع رسانی بفرمایید ممنون من 30 کیلو گردو لازم دارم

  • حسن موحد آذر 21, 1399 پاسخ

   سلام الان موجوده ولی شمارتون بفرمائید در خدمتیم .

   • غزال اسفند 3, 1399 پاسخ

    سلام من از شیراز هستم سی کیلو میخوام من تا الان دویست کیلو گردو از همدان خریدم اما از واسطه خریدم میخوام از جایی مطمئن خرید کنم برام امکان نداره بیام همدان چطور تضمین می دین برای پوک نبودن گردو؟

    • حسن موحد اسفند 6, 1399 پاسخ

     سلام در خدمتیم ، کافی با شماره 09183512620 تماس حاصل نمائید .

 25. قاسم زاده اسفند 5, 1399 پاسخ

  سلام.زاهدان هم ارسال دارید؟پول را الان مبگیرید یا موقع تحویل ؟

  • حسن موحد اسفند 8, 1399 پاسخ

   سلام به همه کشور ارسال داریم .

 26. قاسم زاده اسفند 5, 1399 پاسخ

  سلام.زاهدان هم ارسال دارید؟پول را الان مبگیرید یا موقع تحویل ؟گردوی خوب اگه موجود دارید لطفا اطلاع بدید.۵ کیلو لازم دارم.۰۹۱۵۵۴۱۶۵۶۰

  • حسن موحد اسفند 6, 1399 پاسخ

   با سلام و عرض ادب ، بله به کل کشور ارسال داریم .

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.