Warning: copy(/home/tazechin/public_html/wp-content/mu-plugins/htpm-mu-plugin.php): failed to open stream: Permission denied in /home/tazechin/public_html/wp-content/plugins/wp-plugin-manager-pro/plugin-main.php on line 210
طرز تهیه شیرینی اورشکی (شیرینی گردویی روسی) - فروشگاه تازه چین
طرز تهیه شیرینی اورشکی (شیرینی گردویی روسی)
0
شیرینی گردویی
کیفیت و تازگی محصولات تازه‌چین را دست کم نگیرید!
همین امروز فرصت دارید تا با ثبت نام در تازه‌چین از کد تخفیف اولین خرید محصولات با کیفیت تازه‌چین برخوردار شوید!
ثبت نام و دریافت تخفیف

شیرینی اورشکی (شیرینی گردویی روسی) کلوچه هایی به شکل گردو است که با دولسه دلچه (نوعی سس کاراملی) پر شده و یکی از تحسین برانگیزترین شیرینی های روسی به شمار می‌آید.

خبر خوب این است که برای تهیه این مدل شیرینی دیگر نیازی به ایستادن در کناراجاق گاز نیست. در این قسمت از مقالات تازه چین طرز تهیه این شیرینی گردویی خوشمزه را برایتان توضیح داده ایم.

همچنین بخوانید: نکات مهم در مورد خرید گردو

قالب اورشکی برای شیرینی گردویی

قالب فر برای این شیرینی گردویی را می توانید از طریق اینترنت یا بازار خریداری کنید. در این قالب فر می‌توانید به طور همزمان 40 پوسته را قرار دهید که استفاده از آن روند پخت شیرینی گردویی را بسیار ساده تر می کند ، در حالی که مدل پیشرفتۀ فر در هر زمان فقط حدود 12 پوسته را در خود جای می دهد.

یکی از دوستان ما که بسیاری از دستورالعمل های اورشکی را امتحان کرده است ، دستور پخت «اورشکی عالی» را دستی نوشته است. اگر بتوانم ساختار این کلوچه ها را برایتان مختصر توضیح دهم ، می گویم که ظاهراً سفت به نظر می آیند اما مانند شیرینی کره ای لایه لایه هستند. فرض می کنیم که سس مایونز و آرد ذرت می توانند به ایجاد این حالت کمک زیادی کنند و با توجه به خلاقیت خودتان می توانید آن را پر کنید.

مواد لازم برای تهیه شیرینی اورشکی یا شیرینی گردویی روسی

2 عدد تخم مرغ

1/3 فنجان شکر

1 تکه کره بدون نمک

6 و نیم قاشق غذاخوری سس مایونز

1/8 قاشق چایخوری جوش شیرین

1 قاشق چایخوری سرکه

1/4 فنجان نشاسته ذرت

2 فنجان آرد همه منظوره

مواد لازم برای پر کردن

1 و نیم قوطی دولسه دلچه (نوعی س کاراملی)

1 فنجان کره (یا 16 قاشق غذاخوری) ، در دمای اتاق

113 گرم پنیر خامه ای ، دمای اتاق

1 قاشق چایخوری عصاره وانیل

شیرینی گردویی

طرز تهیه شیرینی گردویی اورشکی

ابتدا مخلفات لازم برای پر کردن را آماده کنید ، زیرا برای شکل گرفتن آنها به زمان کافی نیاز خواهید داشت. در این قسمت مواد پر کننده را هم بزنید و تا زمانی که به آن نیاز پیدا می کنید، در یخچال قرار دهید.

2. حال در یک کاسه متوسط، تخم مرغ و شکر را بزنید تا کم رنگ  شده و کف کند. سپس آن را کنار بگذارید.

3. در این مرحله، کره را در یک کاسه کوچک جداگانه بزنید تا یکدست شود و سس مایونز را به آن اضافه کرده و هم بزنید تا مخلوط شود. حال آن را کنار بگذارید.

4. سرکه را در جوش شیرین حل کرده و کنار بگذارید.

5. آرد و نشاسته ذرت را در یک کاسه بزرگ الک کنید. مخلوط تخم مرغ ، مخلوط کره و مخلوط جوش شیرین را اضافه کنید و همه آنها را با هم بزنید تا یک خمیر نرم ایجاد شود.

6. حداقل یک ساعت قبل از استفاده از خمیر ، روی آن را بپوشانید و در یخچال قرار دهید.

7. هنگامی که خمیر به اندازه کافی سرد شد تا بتوانید با آن کار کنید، 1 قاشق چای خوری پر از خمیر را در هر قالب که برای پخت اورشکی یا شیرینی گردویی استفاده کرده اید، بریزید.

8. خمیر را به آرامی داخل قالب شیرینی بگذارید.

قرار دادن اورشکی در فر

9. در این قسمت قالب را با درپوش بپوشانید و در فر که آن را از قبل گرم کرده اید با درجه حرارت 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتیگراد) به مدت 30-35 دقیقه یا تا زمانی که رنگش طلایی شود ، گذاشته و آن را بپزید.

10. حال در این قسمت شیرینی گردویی ها را بر روی یک سینی برگردانید و با خمیر باقی مانده کارتان را ادامه دهید در این میان هم خمیر در حال سرد شدن است. قبل از پر کردن شیرینی گردویی ، آنها را کاملاً سرد کنید.

11. مونتاژ کردن اورشکی؛ حال در این قسمت هر یک از شیرینیها را با مخلوط مخلفاتی که آماده کرده اید، پر کنید و نیمه کوکی ها را به هم بچسبانید تا یک شیرینی گردویی کامل ایجاد شود.

12. در این مرحله پوسته ها را در یخچال قرار دهید و همیشه به صورت سرد سرو کنید. نوش جانتان!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.