ما در بخش قوانین وب سایت تازه چین و همچنین محصولات ذکر کرده ایم که هزینه پست به عده مشتری می باشد ! اما بسیاری از مشتریان سئوالشان از ما این است که هزینه پست چقدر می باشد ، به همین خاطر ما در ادامه نوع پست و زمان ارسال و هزینه های پست را ذکر خواهیم نمود .

شایان ذکر است هزینه پست امانی را سیستم حدودا در هنگام پرداخت در وزن های بالای 10 کیلوگرم  با اختلاف چند هزار تومان به منظور راحتی در پرداخت مشتریان تازه چین محاسبه خواهد نمود . همچنین هزینه پستی سفارش های زیر ده کیلوگرم به درستی محاسبه می شود . توجه داشته باشید ، بعد از پرداخت هزینه سفارش در صورت کم و یا زیاد شدن هزینه پستی بر اساس فاکتور اداره پست ،  طرفین معامله با یکدیگر حساب خواهند نمود .

تاریخ به روزرسانی : 98/05/25

نوع پست :

بالای دو کیلو وزن مرسوله پست امانی خواهد شد .

زیر دو کیلو وزن مرسوله پیشتاز خواهد شد .

هزینه ارسال :

1- اداره پست بر اساس نرخ نامه بابت هر کیلوگرم پست امانی هزار و چهارصد تومان هزینه دریافت می کند .

2- همچنین سفارش های زیر پنج کیلوگرم را همان پنج کیلوگرم در نظر می گیرد . 

3- هزینه مالیات و مشتقات و تعرفه های پستی حدودا 6000 هزار تومان می شود .

4- هزینه بسته بندی به ازای هر ده کیلوگرم نیز 6000 هزار تومان محاسبه می شود .

 

به عنوان مثال : اگر شما بسته زیر 5 کیلو داشته باشید :

طبق قانون پست این بسته 5 کیلو برآورد می شود .

5 کیلو ضرب در 1400 تومان می شود 7000 هزار تومان حالا با هزینه مالیات و تعرفه های پستی جمع می شود می شود 6000 هزار تومان و یک هزینه بسته بندی حدودا 5000 تومان دارد چیزی در حدود 18000 هزار تومان  .

اگر بسته شما 8 کیلو باشد : 8 ضرب در 1400 می شود 11200 تومان به اضافه ی 6000 تومان می شود 17000 تومان به اضافه هزینه بسته بندی 6000 هزار تومان می شود 23000 تومان .

 

زمان ارسال :

زمان ارسال مرسوله بین سه تا چهار روز کاری می باشد .

دلیل این موضوع چیست ؟ حضور ما در دفتر پست و بسته بندی یک تایم مشخصی را از کارکنان مجموعه ما میگیرید ، حال این تایم برای یک بسته باشد و یا برای چندین بسته فرق نخواهد کرد و ما ملزم خواهیم بود زمان ثابت را از دست بدهیم ، به همین دلیل ما تلاش می کنیم بسته های شما مشتریان عزیز را طی دوبار در هفته ارسال کنیم ، و این لطف و حمایت شما است تا همکاران ما در فروشگاه تازه چین را در بهبود شرایط یاری کنید .