مسابقه تازی نو

جواب بده گردو بخور

ویژگی و شرح مسابقه:

  1. پاسخ به 15 سؤال طرح شده که طی یک ماه به صورت یک شب در میان در پیج اینستاگرام تازه چین استوری می شود و پاسخ به هر سؤال یک امتیاز دارد.
  2. استوری کردن سؤال و ارسال اسکرین شات آن برای دایرکت تازه چین: یک امتیاز
  3. ارسال پست معرفی مسابقه و تگ کردن صفحه تازه چین @tazechin در پروفایل شخصی خودتون: سه امتیاز (در صورت شخصی بودن صفحه، ارسال اسکرین شات برای دایرکت تازه چین الزامی است).
  4. معرفی مسابقه به دوستان خودتون در دایرکت: به ازای هر 5 معرفی و ارسال اسکرین شات آن برای دایرکت تازه چین 1 امتیاز دریافت کنید.
  5. در بخش نظرات (کامنت ها)  پروفایل های دیگران به معرفی مسابقه تازی نو بپردازد و اسکرین شات آن را برای تازه چین ارسال کند: به ازای هر 5 معرفی یک امتیاز.

زمان شروع مسابقه: شروع از 22 فروردین 1400    

زمان پایان مسابقه و اعلام برندگان و جوایز: 21 اردیبهشت 1400

جوایز برندگان مسابقه: نفر اول 500 هزار تومان کمک هزینه خرید محصولات تازه چین؛ نفر دوم 350 هزار تومان کمک هزینه خرید محصولات تازه چین؛ نفر سوم 250 هزار تومان کمک هزینه خرید محصولات تازه چین

شرح مسابقه تازی نو

به مناسبت فصل بهار و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تازه چین مسابقه تازی نو را برگزار می کند و به سه نفر از عزیزانی که بیشترین امتیاز را کسب نمایند، کمک هزینه خرید محصولات تازه چین به مبالغ 500 ، 350 و 250 هزار تومان به ترتیب هدیه داده خواهد شد: یک روز در میان سئوالات عمومی مسابقه تازی نو (تازه چین) در پیج اینستاگرام تازه چین استوری می شود و همگی می توانند به آنها جواب دهند و به ازای هر پاسخ درست به سئوالات، یک امتیاز دریافت کنند.

کسانی که توانایی پاسخ دادن به سئوالات را ندارند و یا می خواهند به امتیازات خود اضافه کنند، می توانند با استوری کردن سئوال و ارسال اسکرین شات آن برای دایرکت تازه چین یک امتیاز و یا با ارسال پست معرفی مسابقه و تگ کردن صفحه تازه چین @tazechin در پروفایل شخصی خودشون سه امتیاز دریافت کنند (در صورت شخصی بودن صفحه، ارسال اسکرین شات برای دایرکت تازه چین الزامی است).

یا با معرفی مسابقه به دوستان خودشون در دایرکت، به ازای هر 5 معرفی و ارسال اسکرین شات آن برای دایرکت تازه چین یک امتیاز بگیرند و یا در بخش نظرات (کامنت ها) پروفایل های دیگران به معرفی مسابقه تازی نو بپردازند و به ازای هر هشت کامنت و ارسال اسکرین شات آن برای دایرکت تازه چین  یک امتیاز دریافت کنند. با این روش ها امتیاز خود در مسابقه تازی نو را افزایش می دهند.

نکات مهم در مورد مسابقه

توجه داشته باشید تمام مراحل و بخشهای مسابقه به شکل کاملا شفاف در صفحه https://tazechin.com/tazino دیده خواهد شد و امتیازات شما به شکل تجمیعی در همان صفحه نوشته خواهد شد.

ساعت 12 ظهر روز 21 اردیبهشت 1400 مسابقه به پایان می رسد و تا انتهای آن شب سه نفر برتر مسابقه به شکل رسمی به همه بازدید کنندگان در صفحه تازه‌چین و صفحه ذکر شده معرفی خواهند شد و جوایز ذکر شده به آنها تعلق می گیرد.

در صورت داشتن هر گونه پرسش یا ابهام در مورد هر یک از قسمتهای مسابقه می توانید از طریق دایرکت پیج اینستاگرام تازه چین با کارشناسان ما مشورت کنید.